1979 senesinde elektronik ürünlerin onarım ve bakım hizmetlerini vermeye başlayarak sektörün önemli oyuncularından biri olan servis merkezimiz, 1997 yılında  Cihan Elektronik Cih.San.Tic.Ltd.Şti. ticari ünvanını almış olup,  2017 yılında ise Cihan Elektronik Cihazlar San. Tic. A.Ş. olarak hizmetlerine Anonim Şirket olarak devam etmeye başlamıştır.

40 yıla yakın süredir sunduğumuz üstün hizmetlerimizi, gelişen teknoloji ve artan hizmet beklentisi karşısında dengelemek amacıyla 2010-2015 seneleri arasında yaptığımız yatırımlar ile satış sonrası hizmetler toplamı olarak değerlendirmeye başladık.

Yeni yapılanmamız sonucunda, hizmet verdiğimiz markalara onarım ve bakım hizmetleri dışında;
  • Destek Hizmetleri Çağrı Merkezi
  • Pre-Sales ve Post-Sales Çağrı Merkezi
  • Satış Sonrası operasyonları için Değişim ve Ücret İadesi Operasyonları
  • Stok Planlama
  • Kurumsal müşterilere özel çözümler
  • Markaya özel yazılım hizmetleri

alanlarında da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız..

Verilen hizmetlerin tek bir çatı altında ayrıştırılması ile beraber 40 yıla yakın bir süredir onarım ve bakım hizmetlerini veren birimimiz Cihan Elektronik'in tescilli markası olan FixSmart'a devrolmuştur.

FixSmart, Türk Standartları Enstitüsü'nün TS-10956, TS-12485,TS-12134 ve TS-12498 belgelerine sahip olup Avrupa Birliği standartlarında hizmet vermektedir.
İstanbul'un her bölgesine verdiği servis hizmetinin yanında Anadolu'da da birçok servise danışmanlık ve teknik servis hizmeti vermektedir.

31.01.2017 tarihi itibariyle SONY markasına hizmetlerini sonlandıran firmamız, teknoloji devi HUAWEI markasına Türkiye Servis Merkezi olarak hizmet vermekte olup SmartPhone, Tablet, Bilgisayar ürün gruplarında satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir. 

1250 metrekarelik kapalı alanda çalışan 80 kişilik kadromuz eğitimde sürekliliği sağlamak amacıyla yurtiçi ve yurtdışı hizmet verilen markaların eğitim departmanlarında eğitimlere katılmakta ve sertifikalı olarak çalışmaktadırlar.

 Personelin verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratarak kaliteyi artırmak şirketimizin önem verdiği konulardır. Görev ve sorumluluklarının bilincinde diğer kurum ve müşterilerine güven sağlayarak öz veri gösteren, kaliteyi ilke edinen konusunda uzman personelimizle faaliyet göstermekteyiz. Çalışanların en iyi katkıyı sağlayabileceği uygun pozisyonlarda değerlendirilmesi yapılarak verimliliğin artırılması sağlanmaktadır.

Misyonumuz

Cihan Elektronik'in onarım ve bakım birimi olarak sektörün önemli oyuncularından biri olan FixSmart, değerli kullanıcılarımıza satış sonrası onarım, kurulum ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Kullanıcılarımız en kısa sürede hızlı ve en kaliteli uygun servis hizmetini vermek en önemli görevimizdir.

HUAWEI markasına satış sonrası yetkili servis hizmeti veren firmamız, SmartPhone, Tablet, Bilgisayar, TV, Kamera, Fotoğraf Makinesi, Audio ürün gruplarına hizmet vermektedir

Teknik kadromuzun yurtiçi ve yurtdışı Sony eğitim departmanlarında eğitimlere katılmakta ve sertifikalı olarak çalışmaktadırlar. Personelin verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratarak kaliteyi artırmak şirketimizin önem verdiği konulardır. Görev ve sorumluluklarının bilincinde diğer kurum ve müşterilerine güven, inanç sağlayarak öz veri gösteren, kaliteyi ilke edinen konusunda uzman personelimizle faaliyet göstermekteyiz. Çalışanların en iyi katkıyı sağlayabileceği uygun pozisyonlarda değerlendirilmesi yapılarak verimliliğin artırılması sağlanmaktadır.

Yasamızın belirttiği tüketici kanunları ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde verilen hizmetin en mükemmelini doğru şekilde yapmak için çaba göstermekteyiz.

Birinci kalitede servis hizmet sunarak kullanıcılarımızın takdir, beğeni ve güvenini kazanarak HUAWEI markasının ürünlerinin arkasında durduğunu satış sonrası sorunla karşılaşan kullanıcılarının yanında olarak göstermek istemekteyiz. Müşterilerimizin ilk etapta sorunlarını dinleyip anlayarak çözüm sunmak , HUAWEI ailelesine satış sonrası en iyi servis hizmetini vererek güç katmak istemekte ve tüketici ilişkilerinde güler yüzlü ve hassas yaklaşım göstermekteyiz

Vizyonumuz

FixSmart olarak,hizmet verdiğimiz sektörün en önde ve örnek kurumsal firması olarak devam etmek istemekteyiz.

Gelişen teknolojiye uymak, iş ahlakı dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden standartlara uygun hizmet sunarak saygınlığımızı pekiştirmek ve süreklilik kazanmak istememizin yanında gelecekte de çevre sektörlerin hepsinde girişimci olup, en üst sıralarda yer almak arzusundayız.”

Şirket Özlük Bilgileri:

Ticaret Sicil No: 383769-331351
Ticaret Unvanı: Cihan Elektronik Cihazlar Sanayi Tic.Anonim Şirketi
İşletmenin merkez adresi: General Ali Rıza Gürcan Cad. Alparslan İş Merkezi No:29/Z1 Merter/İstanbul
Tescil edilmiş internet adresi: cihanelektronik.com.tr  ve fixsmart.com.tr