1976 senesinde elektronik ürünlerin onarım ve bakım hizmetlerini vermeye başlayarak sektörün önemli oyuncularından biri olan Cihan Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 40 yılı aşkın süredir sizlere üstün hizmetleri, gelişen teknoloji ve artan hizmet beklentisini karşılayarak sunmaya devam etmektedir.

Yeni yapılanmamız sonucunda, hizmet verdiğimiz markalara onarım ve bakım hizmetleri dışında;

  • Destek Hizmetleri Çağrı Merkezi
  • Pre-Sales ve Post-Sales Çağrı Merkezi
  • Satış Sonrası operasyonları için Değişim ve Ücret İadesi Operasyonları
  • Stok Planlama
  • Kurumsal müşterilere özel çözümler
  • Markaya özel yazılım hizmetleri

alanlarında da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Verilen hizmetlerin tek bir çatı altında ayrıştırılması ile beraber 40 yıla yakın bir süredir onarım ve bakım hizmetlerini veren birimimiz Cihan Elektronik'in tescilli altında bulunan “FixSmart”' markası ile devam etmektedir .

FixSmart, Türk Standartları Enstitüsü'nün TS-10956, TS-12485,TS-12134 ve TS-12498 belgelerine sahip olup Avrupa Birliği standartlarında hizmet vermektedir. İstanbul'un her bölgesine verdiği servis hizmetinin yanında Anadolu'da da birçok servise danışmanlık ve teknik servis hizmeti vermektedir.

31.01.2017 tarihi itibariyle SONY markasına verilen bireysel serviz hizmetletrini durduran şirketimiz, SONY markasına sadece B2B alanda entegre çözümler üretmektedir. 2016 yılı itibariyle teknoloji devi HUAWEI markasına Türkiye Servis Merkezi olarak hizmet vermekte olup SmartPhone, Tablet, Bilgisayar ürün gruplarında satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir.

1500 metrekarelik kapalı alanda çalışan 130 kişilik kadromuz eğitimde sürekliliği sağlamak amacıyla yurtiçi ve yurtdışı hizmet verilen markaların eğitim departmanlarında eğitimlere katılmakta ve sertifikalı olarak çalışmaktadırlar.

Personelin verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratarak kaliteyi artırmak şirketimizin önem verdiği konulardır. Görev ve sorumluluklarının bilincinde diğer kurum ve müşterilerine güven sağlayarak öz veri gösteren, kaliteyi ilke edinen konusunda uzman personelimizle faaliyet göstermekteyiz. Çalışanların en iyi katkıyı sağlayabileceği uygun pozisyonlarda değerlendirilmesi yapılarak verimliliğin artırılması sağlanmaktadır.