Mail Order formu için tıklayınız.

Mail Order Ödeme Sistemleri


Mail Order Nedir?

Mail Order, kredi kartınız ile ödeme yapmanızı sağlayan bir " Kredi Kartı Ödeme Talimatı "dır.

Neden Sitemizde Mail Order Kullanıyoruz?

Mail Order kullanarak, bankalar tarafından sağlanan sanal POS sistemlerinin, sabit ve sürekli giderlerinin sistemimizin genel  giderlerine olan yükünü azaltıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize daha avantajı fiyatlar sunabildiğimiz için Mail Order  kullanıyoruz.

Mail Order ile ödeme yapmak güvenli mi?

Mail Order, sadece sizin onayınız ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlar. Yazılı ve imzalı onayınız olmadan  ödeme gerçekleştirilemez. Bu sebeple Mail Order güvenilir bir ödeme sistemidir.

Mail order ile verdiğiniz ödeme talimatı imzanızı ve o günkü tarihi içeren form sadece bir kez kullanılabilir.

Mail Order Formunda yer alan kredi kartı bilgiler kimler tarafından görülür?

Mail Order Formu sadece firmamızın anlaşmalı bankalar tarafından ödeme talimatı göndermeye yetkili kılınmış, ödeme  yetkilisi tarafından görülür ve işleme koyulur. Mail Order Formunda yer alan bilgiler ile, sizin imzalayarak onayladığınız işlem  dışında bir işlemin yapılması mümkün değildir.

Mail Order ile Nasıl Ödeme Yapacağım?

Siparişiniz elimize ulaştığında seçtiğiniz ödeme tipine ve taksit seçeneğine uygun olarak sadece size özel olarak hazırlanan  bir Mail Order Formu, firmamız yetkilisi tarafından onaylamanız için size fax ile gönderilecektir.

Formu, gerekli yerlerini doldurup onaylayarak, kimlik doğrulamasında kullanılmak üzere bankalarca talep edilen diğer gerekli  evraklar ile firmamızın faks gönderdiğinizde, ödeme işlemini tamamlamış olacaksınız.