Değerli HUAWEI Kullanıcılarımız, 

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak  için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Türkiye tüm illerden, Yurtiçi Kargo 264323529 anlaşma kodu ile Merkez Onarım Merkezimize ürünleriniz ücretsiz olarak ulaşacaktır.

FixSmart'a göndereceğiniz HUAWEI ürünlerinizin servis işlemlerinde daha hızlı sonuç almak için; sizlerden, ürününüzü aşağıdaki linkten indirebileceğiniz "Servis Öncesi Ürün Gönderim Formu (Checklist) " ile birlikte göndermenizi rica ederiz.

Servis Öncesi Ürün Gönderim Formu [Checklist] 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Servis Merkezimize göndereceğiniz tüm tablet ve telefonlarınızın içerisinde bulunan verileriniz (Fotoğraf, E-Posta, Döküman, Rehber,vs..) ürününüz teslim alındığı anda yapılan sıfırlama işlemi ile silinecektir. Bu nedenle, tarafımıza göndereceğiniz tablet ve telefonlarınızın veri yedeklerini almanızı öneririz. Silinen verilerin geri kazanılmasının imkanı bulunmamaktadır.

Ücretsiz Kargo gönderim işlemleri için
Lütfen bulunduğunuz Şehri seçin